Reisschema van ons bezoek aan Austin (Texas) en de rondreis door Nevada, Utah en Arizona.
Van 22 april t/m 20 mei 2015.

Onder het schema de kaarten met de route.

vannaarmilesmi totaalkm
AmsterdamAustin000
Austin 000
Austin 000
Austin 000
Austin 000
AustinLas Vegas000
Las VegasValley of Fire120120193,1
Valley of FireZion NP130250209,2
Zion NP 02500,0
Zion NPBryce Canyon147397236,6
Bryce Canyon 03970,0
Bryce Canyon 03970,0
Bryce CanyonMoab275672442,6
MoabCanyonlands NP100772160,9
MoabArches  NP64836103,0
MoabDurango2271063365,3
DurangoMesa Verde NP861149138,4
Mesa Verde NPMonument Valley1621311260,7
Monument Valley 013110,0
Monument ValleyPage (Lake Powell)1241435199,6
Page (Lake Powell) 32146751,5
Page (Lake Powell) 21148833,8
PageGrand Canyon1531641246,2
Grand Canyon 16165725,7
Grand Canyon 21167833,8
Grand CanyonHenderson2681946431,3
HendersonLas Vegas219483,2
Las VegasAmsterdam019480,0
 Totaal1948 3134,9

 

 

Routekaart
Kaart complete reis:

Kaart camper rondreis:

Vormgeving en inhoud: Toon Wandel
© 2023 Gemaakt met Wordpress en Royal Elementor Addons